Kubikowic - Unknown

Kubikowic - Unknown

Příspěvekod kubikowic » 01 srp 2016 09:57

CHARACTER
Obrázek
[color=]Kubikowic[/color]
[color=] Unknown [/color]

Vek:
24

Profesie a skill:
Zatím BS/JW

Talenty (Mainspec / Offspec):
Main Affli / off Destro

Moji alti (Nick, lvl, spec):
žádný alty nemam

Itemlvl, staty (Unbuff podstatné staty mojej classy/specu):
itemlvl zatím 355 staty: SP: 6001, Haste(Priorita):14,59%, Hit:15,09%, Crit: 12,67%,Masterka 13,00
Jinak jedu worgena je tam +1% critu na víc, příjde mi to jako effektivní co se týče alliance jako ras, Gnom taky +5% = cca 1 potka na celou dobu, ale nelibí se mi jak jsou malý :D.Na hordě preferuji spíš Orca díky rassialce +5% pet dmg :)

Theorycraft (ako hrám za svojú class, rotácia, atď):
Rotace: Začínám Shadowboltem a Hauntem, pokud mi procnou trinkety a booster nahazuju Doomguarda, UA+Corruption a Bane of doom/Bane of Agony ( podle situace ) poté castím shadow bolt a refreshuju UA a corruption a bane (případně pomocí Fel Flame prodlužuju trvání dotek. V případě swapování targetu používám soul swap ( to je samozdřejmnost)
Edit: Pokud mi neprocnou boosty: začínám shadowboltem a hauntem, bez boostu nahazuju corruption a bane of agony. Po procnutí viz. rotace up

PS: Moje zkušenosti co se týče rotace, nejsou moc rozsáhlé, případně každou pomoc či nápad budu děkovat. :) protože se stále učím.

Multitarget: Nadotkuju jedno NPC a přes soul burn nahazuju seeds of corruption + Rain of fire a infernal. ( Bohužel, affli warlock na to plošnění moc není)

Popis, screen UI a priemerné FPS na raide (Screen ideálne z raidu):
Screen ui: Používám pouze Recount a x-perl ( lepší pro mě než-li stará součast wowka) DBM sem nikdy nepotřeboval, případně mužu bez problémů sehnat.

FPS na raidu: většinou kolem 40-80-90

Osobný progress (Cataclysm raidy):
Progress: 7/7 Normal FL a 2/7 HC pokud se ptáte na toto, jinak mám pár hodin odprogressovano, většinu bossu z FL hc tu na twinu. Jinak spíše zkušenosti Offi/ice

Predchádzajúce guildy a dôvod ich opustenia:
Guildy, žádný velký extra, většinou sem chodíval s worldem, nevím jestli stojí za zmínku ( Mizerové, Eye for Eye, a starý dobrý OSB )

Vyhovuje mi Raid Time? (So-St od 18:00 do neurčitej doby pri progresse):
Ano vyhovuje, pokud nebudu s přítelkyní, ale to doufám, že nějak zapisuje se do kalendáře, a bud budu přítomen nebo ne, pokud řeknu, že příjdu tak jsem vždy tu.

Ako dlho hrám WOW a ako často sa mu venujem?:
Wowko hraju cca od roku 2006 začínal sem na Vanille, a skončil až na WoD. +- 2 leta pauza a občasné podívání se jen na twinstar.

Prečo sa hlásim do Ordo Satanas a aký bude môj prínos pre guildu?:
Hlasím se protože, podle mě, je to slibná guilda z dobrým progressem a zkušenostma takže pro mě akorát :).
Můj přínos pro guildu nevím, asi člověk co zná taktiky, ví co má dělat, poslouchá? :) nevím jestli je to přínos, ale doufám, že ano.

Koho poznám z Ordo Satanas?:
Zatím spíš jen doslechu a podle vidění, jinak asi nikoho. Možná pár lidí pokud jste byli na Ice wowu, ale to si nejsem jistej, jestli jste to byli vy :)

Niečo o mne (čo ešte neviete...):
No je mi 23, mam přítelkyni ( bohužel učitelka :D ), jsem flegmatik, takže sem klidas a jsem pro každou srandu :) Mám velkou trpělivost, ale taky umím být tvrdohlavý ale i nekonfliktní. Studuju na škole, ( další střední škola ) už mam maturu tak si ted dodělávám vyučák. Pocházím z malé vesničky poblíž Tábora ( Jížný čechy). A miluju svého peugotka 306 :) :3 To bude asi vše. :)

PODMIENKY PRIJATIA
Viem používať Teamspeak 3 a mám funkčný mikrofón?:
Áno

Poznám systém delenia lootu prostredníctvom DKP?:
Áno

Zvláda môj PC 25 many? Moje FPS v raide (priemerné, minimálne):
průměr cca 40 min. co si tak pamatuju tak kolem 30
kubikowic
Fórum Panoš
Fórum Panoš

Re: Kubikowic - Unknown

Příspěvekod Ademar » 01 srp 2016 13:02

Ahoj.

Prihlaska pekna, ale je tam par rozporov.

-Pises ze mas progress tu na twine, ale ziadneho bossa z Cataclysm, okrem BH nemas zabiteho.
-Spatne talenty na destro, chybajuce glyphy, zle glyphy, chybajuce enchanty, metagem, gemy.

Tvoja postava vypada a aj je ako prave doexpena, alebo kupena, takze by ma celkom zaujimali tvoje predchadzajuce chary, pretoze s tymto charom nemas doposial zabite a ani odprogresovane nic.
Obrázek
Ademar
Site Admin
Site Admin

Příspěvekod Giliela » 01 srp 2016 15:43

Ahoj , rotaciu a skusenost classy hodnotit nebudem =) na to tu niesom ja ale podla twinheadu nemas zabite ziadneho bossa okrem BH ako uz povedal ademar.Hlasis sa do guildy ktora progresuje ragnarosa hc s doexpenym gearom.Dalej nemas DBM ktore by som povedal ze v pve ho nemat je neakceptovatelne. Takze by som navrhoval maximalne VIP rank kym si doberieš gear a zajdeš nejake normalka.A prosim screen UI (staci v stormwinde pri dummach)
Obrázek
Giliela
Fórum Vlajkonoš
Fórum Vlajkonoš

Příspěvekod kubikowic » 01 srp 2016 20:21

UI screen: http://www.jpeg.cz/obrazek/eUyx

No achievky nemam tady na té postavě, bohužel můj main char, mi byl odcizen, a jelikož twinstar ''neřeší''. Tak sem byl obdarovanej od kamaráda tímhle warlockem, co moc ten EQ nemá, takže se ho snažím stále nějak dobírat a schánět. Nějak nevím, co za talenty mám zlé nebo glyphy. :) Ted nějak když na to koukam nějak nevidím vnich problem. A kupovat gemy a ench, na tento EQ je mi zatím zbytečné, jelikož prozatím mám asi 1k goldů a snažím se nějak šetřit goldy na potřebnej EQ a až potom teprve ench. A DBM mi zatím nějak nepřišlo akutně nutné ho stahovat. Jelikož nejsem raid leader a nikdy nebyl. :) Rád bych ukázal, postavu mojí, jenže nevím kam se poděla a nějak to zjistit nejde. Je to trapné a zní to divně, což asi nejspíše ano, ale myslím, že je potom vidět, že znám taktiky, vím co dělat atd.

A jinak pro Ademara :) mile rád budu rád, když mi třeba i něco poradíš nebo řekneš, že mam něco špatně já to napravím :) zlobit se určitě nebudu.

EDIT: a určitě se nebudu cpát na HC FLka stímhle gearem, jen bych rád měl třeba guildu co je aspon schopná složit normálek :) aby se ten EQ někde nabral.
kubikowic
Fórum Panoš
Fórum Panoš

Příspěvekod kubikowic » 01 srp 2016 20:28

Bohužel, se mi to nějak seklo a nešel mi dát další edit tak se omlouvám, za spam

Ale na destro talenty sem ještě nekoukal a nedělal je chtěl sem je udělat dneska večer. Musel sem akutně odjéct na pohotovost :)
kubikowic
Fórum Panoš
Fórum Panoš

Příspěvekod Ademar » 02 srp 2016 22:48

http://forum.sixfeetunder.cz/viewtopic.php?f=2&t=1914

mam to brat tak, ze uz nemas zaujem?
Obrázek
Ademar
Site Admin
Site Admin

Příspěvekod kubikowic » 03 srp 2016 00:35

No zájem stále mám, jen čekám, kde se to uchytí a kde ne. O.o ale zatím co tak čtu, tak to tam vzdávám, kor jestli budou fakt takhle extra nároční na čas, že nebudu se moc věnovat ani přítelkyni.O.o. A jestli se vám nelibí, že sem jí tam před 3 dněma dával, ale nezobrazila se, až ted tak v pořádku. :) A jestli funguje taková ta rivalita mezi dvěma guildama, tak se zlobit kvuli nepřijetí nebudu pokud sem dával přihlášku i jinam.
kubikowic
Fórum Panoš
Fórum Panoš

Příspěvekod Frenkee » 03 srp 2016 01:56

Věděl jsem, že sfu nazi schvaluje příspěvky nečlenů, ale že by i schvalovali přihlášky...

Nicméně my nejsme sfu, když sem tam nedojdeš kvůli tomu a tomu, nikomu to vadit nebude. Nemáme jejich styl hraní "vždy stejná sestava, vždy se sejít a nakonec to zabijeme i s dementy".... Wowko nebereme jako druhý svět, chill :D .

Jaký jsi měl nick na minulém charu?
Obrázek
Frenkee
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas

Příspěvekod kubikowic » 03 srp 2016 09:11

Nick: Asinius

No já právě nechci být jedne ten typ, co musí furt sedět u toho wowka, O.o a právě, ta přihláška, tam byla podaná cca 4-5 dnů zpátky, ale nezobrazila se, tak sem myslel, jako, e ok tak nenabíraj a včera mi psal Pronet?? že byla schválena :roll:
kubikowic
Fórum Panoš
Fórum Panoš

Příspěvekod Frenkee » 04 srp 2016 14:58

Ahoj, test raid domlouvat s Tvým současným gearem je asi nereálné. Nicméně mě trochu zaráží to, že jsi mimo BH nebyl jakýkoli jiný raid. Na co čekáš? Aby jsi mohl do rozumného FL raidu, npř. na pár HCček, potřebuješ mít alespoň trochu lépe gear dodělaný, než ho máš nyní. Zajdi si s worldem 4.0.3 raidy, potom se když tak domluvíme na zbytku ;) .
Obrázek
Frenkee
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas

Další

Zpět na Nepřijatí